تلفن: 03137759630
ایمیل: info@behsazseo.com

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی شما برای مخاطبان بی‌شماری نمایش داده می‌شود که هر روزه درحال گشت‌وگذار در دنیای آنلاین هستند و هر یک می‌توانند به مخاطب و مشتری ارزشمندی برای شما تبدیل شوند!

  • اگر به‌اندازه‌ی کافی هزینه کنید، جایگاه نخست را به‌دست خواهید آورد و مشتریان بالقوه نیز کسب‌و‌کار شما را قبل از کسب‌و‌کارهای دیگر می‌بینند.
  • تبلیغات اینترنتی بازدیدکنندگانی را به سایت شما انتقال میدهند که از نرخ تبدیل به مشتری بسیار بالایی بهره میبرند.

نقش تبلیغات اینترنتی

 

۱. اقدامات مبتنی بر کمپین و موضوع

اگر کمپین کوتاه‌مدتی برای محصول، خدمت یا موضوع خاص و جدیدی دارید، استفاده از تبلیغات اینترنتی روشی عالی برای جلب توجه‌ها به محصول یا خدمات شما در زمانی کوتاه خواهد بود.

اگر باید در مدت‌زمانی محدود توجه‌ها را به خود جلب کنید، تبلیغات اینترنتی روشی بسیار عالی است.

۲. کسب‌وکار برمبنای واکنش مستقیم

اگر محصول یا خدمتی را ارائه می‌دهید که مردم می‌توانند بلافاصله پس از ورود به وبسایت شما آن را خریداری کنند، تبلیغات اینترنتی ابزار بسیار مناسبی برای شماست.

فروشگاه‌های آنلاین نمونه‌ی بسیار خوبی در این مورد هستند. هر کلیک ایجاد شده یک مشتری بالقوه‌ی واقعی است، بنابراین هزینه‌کردن برای افزایش تعداد کلیک‌ها کاملا منطقی است.

۳. آگاهی کسب‌وکار به کسب‌وکار (B2B)

اگر خدمتی را ارائه می‌دهید که در آن چرخه فروش در چند هفته یا ماه (نه چند دقیقه) ارزیابی می‌شود، تبلیغات اینترنتی به دیده‌شدن شما و به‌دست‌آوردن کاربرانی با کیفیت بالا کمک خواهد کرد.

۴. استفاده از اصطلاحات مرتبط

اگر می‌خواهید برای عبارت کلیدی بسیار خاصی ترافیکی را ایجاد کنید، استفاده از تبلیغات اینترنتی می‌تواند گزینه‌ای به‌صرفه و ارزان باشد.

۵. فهرست محصولات

اگر گروهی از محصولات را می‌فروشید، می‌توانید از نوع خاصی از آگهی در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ استفاده کنید که به آن تبلیغات گروهی محصولات یا (PLA’s (product listing ads گفته می‌شود.

این آگهی‌ها می‌توانند تأثیر شگفت‌انگیزی بر میزان جذب مشتریان بالقوه‌ای داشته باشند که به‌دنبال همان محصولاتی می‌گردند که شما می‌فروشید.

۶. بازاریابی مجدد یا Remarketing

در پلت‌فرم‌هایی مانند Google AdWords می‌توانید کاربرانی را که قبلا از وبسایت شما بازدید کرده‌اند، به مخاطبان خود تبدیل کنید.

شما می‌توانید با آگهی‌های بهتر و مناسب‌تر، ازجمله آگهی‌های تصویری و ویدئویی، این مخاطبان را جذب کنید و هدف قراردهید.