تلفن: 03137759630
ایمیل: info@behsazseo.com

قوانین و مقررات بهساز سئو

هر مجموعه و بهساز سئو , در ارائه خدمات مستقل و تابع شرایط داخلی خود می باشد و مشتریان می توانند بر اساس آن شرایط تصمیم گیری نمایند. بنابراین قبل از هرگونه پرداخت هزینه، شرایط و ضوابط هر مجموعه را به طور کامل مطالعه بفرمایید. لذا شما با سفارش و خرید خود اعلام داشته اید که شرایط و ضوابط استفاده از خدمات بهساز سئو را مطالعه  و آن را قبول نموده اید.

در استفاده از خدمات بهساز سئو ( که از این پس در اینجا “بهساز سئو” نامیده می‌شود) شرایط و ضوابطی که در ذیل آمده ، حکم فرما خواهد بود. از شما در اینجا با نام “کارفرما” و از شرایط و ضوابط استفاده تحت عنوان “سند” یاد خواهد شد. این سند به علاوه فرم‌های سفارش(که در ادامه تعریف خواهد شد) و هر موافقت نامه یا قرارداد خدمات بهساز سئو (که در ادامه تعریف خواهد شد) که بین کارفرما و بهساز سئو وجود دارد، بیانگر تفاهم و درک متقابل بین کارفرما و بهساز سئو است. مگر مواقعی که به طور کتبی و صریح خلاف آنچه در این سند آمده توافق گردد، این سند بر هر قرارداد دیگری(چه کتبی، چه شفاهی و غیره) ارجعیت دارد.
اطلاعات صحیح

کارفرما موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار بهساز سئو قرار دهد و بهساز سئو برای برقراری هرگونه ارتباط با کارفرما جهت تغیر,تمدید و یا انتقال سرویس ها از اطلاعات ارائه شده توسط کارفرما استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد , مسئولیت آن بر عهده کارفرما می باشد.

 

هزینه و پرداخت

کلیه هزینه‌های ثبت دامنه و میزبانی فضا – سامانه پیامک – خدمات پشتیبانی بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می‌شوند. پرداخت هزینه های مربوط به سفارش محصولات با توافق اولیه در هنگام ثبت سفارش انجام می گیرد. کارفرما متعهد می شود هزینه های مربوط به قرارداد را به موقع پرداخت نموده در غیر اینصورت بهساز سئو می تواند سرویس مذکور را لغو یا مسدود نماید و برای تسویه بدهی کارفرما از طریق قانونی اقدام نماید. وصل مجدد سرویس های لغو شده شامل پرداخت 30% جریمه خواهند بود.
بعد از اعلام هزینه در صورتیکه تغییری در سفارش اولیه کارفرما ایجاد  شود نیاز به برآورد هزینه جداگانه است همچنین هرگونه هزینه اعلام شده حداکثر تا 7 روز اعتبار دارد و بعد از آن نیازمند استعلام مجدد است.

 

عودت وجه

کارفرما هر زمان که مایل باشد می تواند سفارش خود را کنسل کند. ولی پس از آغاز مراحل طراحی و اجرا پروژه, امکان عودت وجه تحت هیچ شرایطی ممکن نیست.

 

پشتیبانی

مسائل پشتیبانی فقط از طریق پورتال مشتریان و ارسال تیکت قابل انجام است و شامل رفع مشکلات فنی و پاسخ دهی به سئوالات شما در مورد خدمات یا محصولات بهساز سئو می باشد. مشتریان موظف هستند در قبال دریافت پشتیبانی “نکات پشتیبانی” را رعایت فرمایند. در صورت بی توجهی مکرر به نکات پشتیبانی زیر تیکت “غیر قابل قبول” می شود.

پاسخ و رسیدگی به تیکت ها معمولا سریع و آنلاین انجام می شوند , اما سرعت همیشگی در پاسخگویی وظیفه ما تلقی نمی شود. گاهی یک تیکت بعد از چند دقیقه و گاهی پاسخ به یک تیکت بسته به موضوع ممکن است تا چند روز بعد زمان بر باشد.

 

حفظ اطلاعات محرمانه و حریم شخصی کارفرما

مگر در مواردی که صریحاً در این سند به آن اشاره شده باشد، بهساز سئو همه اطلاعات و داده‌های کارفرما را به صورت محرمانه نگهداری خواهد کرد. کارفرما درک می‌کند، می‌پذیرد و موافق است که در موارد اضطراری،حکم دادگاه، دستور دادستانی، پلیس یا هر قوه قانونی دیگر، یا هر قانون مشمول دیگر، بهساز سئو ممکن است اطلاعات کارفرما را در اختیار آن نهاد بگذارد. کارفرما همچنین می‌پذیرد که بهساز سئو ممکن است اطلاعات کارفرما را به بهساز سئو مادر خود برای استفاده داخلی شامل استفاده در ارتباط با خدمات بهساز سئو، بهبود خدمات، توسعه خدمات، پیشنهاد‌های خاص به کارفرما و کمیسیون ارجاع، انتقال دهد. کارفرما درک می‌کند، می‌پذیرد و موافق است که اطلاعات تماس اداری کارفرما که در ارتباط با ثبت دامنه کارفرما است، اطلاعات آشکار محسوب می‌شود و بهساز سئو هیچ الزامی برای عدم عرضه این اطلاعات، به سایر اشخاص ثالث ندارد.

 

امنیت حساب کاربری

کارفرما متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب و وب سایت خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب کارفرما انجام گیرد به عهده خود کارفرما است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به بهساز سئو اطلاع داده شود. بدیهی است بهساز سئو هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب کارفرما با و یا بدون اطلاع کارفرما انجام شده نمپذیرد. کارفرما همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به بهساز سئو یا دیگر مشتریان که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور کارفرما بوده به عهده کارفرما می‌باشد. کارفرما می‌بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب کارفرما انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود کارفرما و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده کارفرما می‌باشد.

 

مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع مالکیت معنوی متعلق به بهساز سئو بهساز سئو است و هرگونه تکثیر یا فروش غیر قانونی یا حذف لینک نام بهساز سئو در پائین صفحه , پیگرد قانونی دارد.

 

رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت

محصولات و خدمات بهساز سئو درست مطابق با آنچه در وب سایت بهساز سئو ذکر شده  ارائه می‌شوند. بهساز سئو هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات بهساز سئو, احتیاجات کارفرما را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.
همچنین بهساز سئو تعهدی در قبال میزان در آمد ٫ رتبه سایت ٫ شکایات و کلیه مسئولیت های مدنی وب سایت کارفرما ندارد.

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

کارفرما موافقت می‌نماید که هیچ‌گونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد. چنانچه بهساز سئو به علت استفاده غیرقانونی کارفرما از خدمات و محصولات و یا موارد غیر‌ اخلاقی اطلاعات کارفرما را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد، هیچ‌گونه وجهی قابل استرداد به مشتری نخواهد بود.
بهساز سئو حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید بهساز سئو در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.

 

عدم ارسال هرزنامه (spam)، تسویه خسارت

هرگونه ارسال Spam و هرزنامه خلاف قوانین بین المللی می باشد از این روز بهساز سئو به محض مشاهده ارسال هرزنامه (spam) از یک حساب و یا تشخیص مرتبط بودن آن حساب با ارسال هرزنامه (‌ها) و یا نامه‌های ناخواسته (Bulk Mail) بدون اطلاع قبلی , آن حساب را مسدود خواهد کرد و علاوه بر این، کارفرما متعهد به پرداخت کل مبلغ خسارت تعیین شده پس از برآورد خسارات وارد شده به بهساز سئو می‌باشد. کارفرما تائید می‌کند که مفاد سیاستنامه عدم ارسال هرزنامه بهساز سئو را مطالعه و درک نموده و رعایت کردن آن‌ها را پذیرفته است. این شرایط برای استفاده از تمامی خدمات و محصولات قابل اجراست.

 

سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط بهساز سئو در مقابل مشترک یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از بهساز سئو نمی‌باشد.

 

وضعیت اضطراری

بهساز سئو همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل بهساز سئو هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی بهساز سئو گردند. مشترک موافقت می‌نماید بهساز سئو را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.